طراحی وب سایت رایگان

طراحی وب سایت رایگان

index

طراحی وب سایت رایگان مزایا و معایبی دارد که در زیر برخی از آنها را برای شما بیان می کنیم.وب سایت رایگان مورد بسیار مناسبی برای کسانی می باشد که می خواهند سایت خود را به صورت رایگان طراحی کنند وبودجه کافی جهت راه اندازی وب سایت را ندارند.طراح این سایت های رایگان معمولا از طرح های آماده سایت استفاده می نمایند که قابلیت اضافه نموده آیتم هایی به آن را خواهید داشت. دانشی جهت راه اندازی وب سایت نیاز نیست و با اجرای دستورالعمل به راحتی می توانید سایت خود را طراحی نمایید..

 

 

 

مزایای استفاده از سایت سازهای رایگان

وب سایت نسبتا در مدت زمان کمتری راه اندازی می شود. معمولا ابزارهای جدید توسط سایت ساز جهت استفاده تعبیه شده اند که به راحتی می توانید این ابزارها را در وب سایت طراحی شده خود اضافه نمایید. سایت سازها معمولا قواعد مربوط به سئو را رعایت می نمایند بنابراین لازم نیست نگران سئو سایت خود باشید. وب هاستینگ هم به صورت رایگان توسط سازنده های سایت ارائه می شود که دیگر لازم نیست نگران تهیه هاستینگ باشید..

مشکلات استفاده از سایت سازهای رایگان

مطمئن باشید سایتهای دیگری در قالب سایت شما هستند که تنها محتوای آنها متفاوت هستند.سایت های بسیاری ممکن است قالبی شبیه قالب شما داشته باشند. در طراحی سایت محدودیت دارید و فقط می توانید در حد محدودیت های سایت ساز سایت خود را طراحی نمایید. در صورتی که قصد داشته باشید پس از مدتی وب سایت خود را به روز رسانی نمایید قادر نخواهید بود این کار را انجام دهید و لازم است سایت را دوباره از اول بسازید. معمولا سایت سازهای رایگان مواردی را به صورت رایگان نمی گذارند تا مجبور به پرداخت هزینه شوید. بعضی از سایت ساز های رایگان نیز در سایت شما تبلیغات قرار می دهند که باعث افت رنک شما می شود.
طراحی وب سایت سفارشی به شما این آزادی عمل را می دهد سایت را متناسب با نیازهای خود طراحی نمایید و با توجه به نیازهای موجود در شغل خود مواردی را در سایت قرار داده تا پاسخ گویی کاربران خود باشید.این سایت ها با وجود اینکه طراحی تخصصی نمیشوند ولی می توانند در کسب و کار شما تاثیر مثبتی داشته باشند.

Related Posts:

طراحی وب سایت حرفه ای

طراحی وب سایت حرفه ای اگر به دنبال یک شرکت...

طراحی سایت ارزان

طراحی  سایت ارزان   طراحی سایت ارزان با فناوری اطلاعات...

طراحی وب سایت ارزان

همانگونه که مطلع هستید امروزه اکثر کارها به وسیله اینترنت...